Підтримка акції будівельників — офіційна заява ТОВ «Домобудівна компанія №7»

Ми підтримуємо робітників – ми змусимо нас почути
заява будівельних компаній,
щодо блокування роботи галузі
Керівництво будівельної компанії «Домобудівна компанія №7» підтримує загальний страйк київських будівельників, який був оголошений робітниками галузі 22 лютого 2016 року. У вівторок, 23 лютого на майже сотні будівельних майданчиках столиці, працівники зупинили на годину будівельні роботи, щоб привернути увагу київської влади та правоохоронців до кричущої проблеми.
Роками будівництва столиці піддаються атаці «тітушок» та псевдоактивістів, які за гроші ламають паркани, нищать техніку, з арматурою нападають на будівельників та перешкоджають законній діяльності будівельників. Найчастіше, ці дії координуються бізнес-конкурентами та політиками, яким вигідна зупинка будівництва або мають на меті шантаж забудовника задля вимагання грошей за припинення нападів. Вони приводять на будмайданчики псевдоактивістів, які прикриваються людьми із сусідніх будинків і заробляють на атаках забудовників політичні дивіденди. Сотні будівництв, які були зупинені «тітушками» та псевдоактивістами насправді мають всі відповідні дозволи і є цілком законними.
Відтак ми приєднуємося до будівельників, які сміливо заявили про те, що не будуть миритись із постійними нападами псевдоактивістів та терпіти приниження з боку тих, хто намагається отримати політичну або грошову вигоду. Ми висловлюємо свою підтримку робітникам-будівельникам.
Ми не можемо допустити руйнування галузі, завдяки якій в різні часи було реанімовано економіки багатьох країн.
Тому ми вимагаємо:
— від діючої влади – виконання своїх функцій і наведення ладу навколо будівництва, зупинення справді незаконних забудов і сприяння праці тих, хто має всі дозвільні документи;
— від правоохоронців – відкриття кримінальних справ проти «тітушок», які блокують будівництва столиці;
— від Міністерства юстиції України – ліквідувати громадські організації, члени яких не дозволяють працювати будівельникам.
Аби наші вимоги були почуті, ми разом із будівельниками вийдемо на спільну акцію протесту під стіни КМДА у вівторок, 1 березня. Будівельна галузь має працювати!
Також на підтримку акциїї і вимог будівельників вже висловили свою позицію будівельні компанії «Геос», Укрбуд, ПСГ Ковальська, Київсміськбуд-3, Київміськбуд-6, «Фундамент», ДБК-3, «Аркада», «Sun Development», «Дисбуд».